Koupě vozu bez starostí
za bezkonkurenční ceny
Dovezeme Vám jakýkoli vůz
v rámci celé Evropské Unie !

O nás:

Společnost AMK Import s.r.o je vedená týmem odborníků s dlouholetou zkušeností v oboru a představuje Vám řešení nákupu vozidel elektronickou cestou, která šetří Váš čas a finanční prostředky.


V rámci států evropské unie zajišťujeme ty činosti, které přímo souvisí s obchodní, logistickou a distribuční čiností na trhu s automobily. Naše obchodní a komunikační řešení je převážně ‚‘‘E-Bussineess Bassed‘, tedy založené na maximálním využití možnosti elektronického obchodování, což znamená, že výběr je zákazníkem prováděn na základě kompletní textové a obrazové nabídky zasílané E-mailem, nebo uveřejněných na internetových stránkách.

Naši dodavatele převážně ze zemí Beneluxu, Francie a Německa, jsou velké obchodní a průmyslové společánosti jako například ING, Leaseplan nebo Deutsche Telecom, ale i menší prodejcinebo soukromníci, kteří splňují podmínky pro prodej dle stanovených pravidel.
Vzhledem k přísným smluvním podmínkám mezi námi a dodavateli, společnost AMK Import s.r.o. ručí za uvádění kompletních a přesných informací v nabídce vzhledem ke skutečnému stavu vozidla a naši dodavatelé finančně ručí za jakékoli neuvedené skutečnosti.

Všechny výše uvedené informace přispívají k efektivnímu využití Vašeho času a nákladů za minimálního rizika investovaných prostředků.
Poskytujeme jen ty nejlepší služby a v našem oboru nevídané nadstandartní jednání !